ویژگی های اخلاقی یک مسافر خوب

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  مسافر خوب در سفر

  این روزها سفرها بیشتر حال و هوای روستایی پیدا کرده و بسیاری از مردم ترجیح می دهند شبی را در اقامتگاه های بوم گردی سحر کنند یا طبیعت گردی کنند اما این هم مثل خیلی از چیزهای دیگر در کشور که فقط مد می شود و فرهنگ استفاده اش آموزش داده نشده مشکلاتی برای خود ایجاد کرده.برای همین تصمیم گرفتیم برخی قوانین این نوع سفرها را با شما در میان بگذرایم تا بدانید یک مسافر خوب باید چه نکاتی را در برنامه ریزی سفر و طول سفرش در نظر داشته باشد.  با تریپ باما همراه باشید تا ویژگی های یک مسافر با اخلاق را برایتان بگوییم.

  اقامتگاه بوم گردی- ویژگی های اخلاقی یک مسافر خوب

  مقصدتان هرجا که باشد فرقی نمی‌کند؛ یک شهر تاریخی، روستایی بکر در یک جاده فرعی،‌ طبیعت دست‌نخورده کوه یا دشت؛ حواس‌تان باشد کمترین اثری از خودتان به‌جا نگذارید. این یکی از ویژگی های مهم یک مسافر با اخلاق است. نه زباله قابل بازگشت به طبیعت (مثل پوست میوه و خرده نان)، نه قوطی‌های پلاستیکی و کیسه فریزر و کلا هر نوع زباله غیرقابل بازگشتی را در هیچ شرایطی رها نمی کند. پس شما هم اگر می خواهید جزء این دسته باشید زباله‌ها را توی یک کیسه جمع کنید، ‌توی کوله‌تان بگذارید و در اولین سطل زباله‌ای که دیدید، بیندازید. اگر ندیدید هم با خودتان به شهر برگردانید. حتی جایی که چادر می‌زنید یا زیرانداز می‌اندازید تا استراحت کنید هم نباید اثری از شما باقی بماند. یعنی برای چادر زدن، بوته‌ای از روی زمین نکَنید.

  برای دیدن ادامه مطلب اینجا کلیک کنید. 

  نویسنده : بازدید : 17 تاريخ : سه شنبه 23 آذر 1395 ساعت: 2:35
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها