نقاشی های چهلستون به حرف آمدند!

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  نقاشی های چهلستون متحرک شدند!

  شاید بارها به دیدن موزه و اماکن تاریخی رفته باشید و دلتان خواسته باشد داستان آنجا را بشنوید و  ندیده هایش را ببینید اما یا راهنمایی نبوده یا اگر بوده آنقدر تعداد افراد زیاد بوده که به زحمت صدا به گوش شما می رسیده است. اکنون اما تکنولوژی بار دیگر به کمک صنعت گردشگری و سفر آمده و آرزویی دیگر از آرزوهای شما را برآورده ساخته است. این بار نقاشی ها حرکت کرده و از زبان خودشان داستانشان را برای شما بازگو می کنند. با «تریپ باما» همراه شوید تا بشنوید از این تکنولوژی در کاخ چهلستون اصفهان.

  دو سال پیش یک شرکت دانش بنیان طرحی را آغاز کرد که در آن به نوعی بازسازی تاریخ در مکان های تاریخی دنبال می شد. این طرح نوروز امسال – ۹۶ – در مجموعه ارزشمند کاخ چهلستون رونمایی شد. در این طرح کافی است شما گوشی خود را روی نقاشی های چهلستون بگیرید تا نقاشی ها به حرکت درآمده و خود داستانشان را از زبان خودشان بازگو کنند. سخن را کوتاه می کنیم و شما را به دیدن فیلم زیر که در شبکه اصفهان تهیه شده است دعوت می کنیم.

  برای دیدن ادامه مطالب و عکس اینجا کلیک کنید.

  نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : جمعه 1 ارديبهشت 1396 ساعت: 13:34
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها